6. 4. 2021
EuroOil spouští prodej směsi do ostřikovačů z tankovacích barelů
Na čerpacích stanicích EuroOil si řidiči nově doplní kapalinu do ostřikovačů přímo z barelu.
Více informací
15. 2. 2021
Čerpací stanicí roku se stal EuroOil ve Stráži nad Nisou
Ve 14. ročníku soutěže Petrol Awards získala čerpací stanice EuroOil ve Stráži nad Nisou prestižní cenu „Čerpací stanice roku“.
Více informací
11. 2. 2021
Bezobslužný systém výdeje pohonných hmot do autocisteren v Loukově

Společnost ČEPRO zavádí na skladu v Loukově převratnou novinku – bezobslužný režim výdeje pohonných hmot do autocisteren. Řidiči si úplně poprvé mohou, nyní v pilotním režimu, sami bez pomoci personálu naplnit autocisterny pohonnými hmotami.

Více informací
Staňte se naším partnerem

KVALITNÍ PRODUKTY
A SLUŽBY

Speciální služby v oblasti přepravy, skladování a prodeje ropných produktů doplňuje ČEPRO nabídkou různých forem partnerství - kromě Certifikovaného velkoobchodu je to například projekt Dodavatelská čerpací stanice. Jedním z hlavních benefitů je garance kvality dodávaného paliva.
Zastavte se u nás

EUROOIL

EuroOil je největší českou sítí čerpacích stanic. Má 199 poboček po celém území České republiky. Moderní prodejny nabízí motoristické a potravinářské zboží či wifi připojení zdarma. Na vybraných pumpách natankujete také LPG či CNG. Jediným dodavatelem pohonných hmot a vlastníkem sítě je ČEPRO.
Ozvěte se nám

KONTAKTY

Hledáte spojení na obchodního zástupce, chcete zaslat dopis na centrálu nebo vás zajímá, kde je nejbližší čerpací stanice?
Kdo jsme a co děláme

O NÁS

Akciová společnost Čepro zajišťuje především přepravu, skladování a prodej ropných produktů. V této oblasti poskytuje přepravní, skladovací a speciální služby ostatním subjektům. Jejím posláním je také ochrana zásob státních hmotných rezerv.
Podívejte se detailně na své nákupy

KLIENTSKÁ ZÓNA

Portál nabízí přehled toho nejdůležitějšího pro maloobchodní i velkoobchodní zákazníky.