Čepro a.s. EuroOil
EuroOil – největší česká síť čerpacích stanic pohonných látek vlastněná
a provozovaná společností ČEPRO, a.s., která dodávky vysoce
kvalitních pohonných látek do této sítě zajištuje a garantuje

EuroOil čerpací stanice

Síť EuroOil je největší českou sítí čerpacích stanic. V současné době disponuje 190 čerpacími stanicemi po celém území České republiky, což ji řadí na třetí místo v počtu čerpacích stanic a čtvrté místo podle objemu prodaných pohonných hmot.

Čerpací stanice EuroOil jsou vybaveny moderními prodejnami s motoristickým a potravinářským zbožím či wifi připojením zdarma. K dalším službám pro zákazníky patří prodej tlakových láhví s propanbutanem a na vybraných čerpacích stanicích i prodej LPG. Dodavatelem pohonných hmot a vlastníkem sítě EuroOil je akciová společnost ČEPRO.

Kvalita pohonných hmot

Samostatnou kapitolou je kvalita prodávaných pohonných hmot. Vzorky pohonných hmot jsou pravidelně odebírány přímo na čerpacích stanicích a jsou podrobeny přísné kontrole v laboratořích ČEPRO, a. s. nebo ve společnosti SGS. Původ a kvalita každé dodávky pohonných hmot jsou deklarovány příslušným atestem, který je na každé čerpací stanici k dispozici.

Čerpací stanice EuroOil poskytují služby srovnatelné s evropským standardem. Jsou zařazeny do systému jakosti a certifikovány společností Lloyd´s Register Quality Assurance podle mezinárodní normy ISO 9001:2000.

ČEPRO,a.s., Dělnická 213/12, 170 04  Praha 7 - Holešovice, IČO: 60193531, DIČ: CZ 60193531
email: ceproas@ceproas.cz