1. 8. 2022

EuroOil podpoří kvalitu svých paliv kampaní

Síť čerpacích stanic EuroOil připravila na srpen a září komunikační kampaň na podporu kvality svých paliv. S hlavním heslem „Ujíždíme na kvalitě“ připravila sérii vizuálů, se kterými se bude prezentovat na vlastních čerpacích stanicích, na billboardech, v online prostředí a na sociálních sítích. Kampaň doplní i rozhlasové spoty.

Klíčovým prvkem kampaně je žlutý kanystr, symbol pohonným hmotám velmi blízký. Na něm se vystřídají typičtí zástupci řidičů – rodinka na výletě, motorkář a živnostník. Sérii doplňuje i vizuál se závodníkem české rallye Václavem Pechem, několikanásobným mistrem republiky, kterého EuroOil dlouhodobě podporuje. Hlavní sdělení zní „Ujíždíme na kvalitě“, případně jeho modifikace „Ujíždíme na kvalitním benzínu“ nebo „Ujíždíme na kvalitní naftě“.

„Kvalita paliv prodávaných na našich čerpacích stanicích je u našich zákazníků stále velmi významným faktorem při rozhodování o tankování. Řada motoristů si vybírá právě naši síť a my jim i touto cestou chceme za jejich věrnost poděkovat. Náš přístup optimálního poměru ceny a kvality je na trhu dlouhodobě úspěšný,“ říká Otakar Krejsa, vedoucí odboru čerpacích stanic společnosti ČEPRO, která síť EuroOil vlastní.

Informace o kvalitě nejprodávanějších paliv najdou řidiči v mobilní aplikaci EuroOil, kde se data aktualizují s každým závozem na čerpací stanici. Vyjma standardních pohonných hmot najdou zákazníci u EuroOilu také prémiovou naftu Optimal Diesel Plus. Multifunkční aditivum má vliv na snížení spotřeby, čistí motor, prodlužuje jeho životnost a má vynikající dlouhodobou skladovatelnost. Další prémiový produkt bezolovnatý benzín BA 95 Optimal má vlivem multifunkčního aditiva vylepšené vybrané parametry a užitné vlastnosti s pozitivním vlivem na životnost motoru, výkon a spotřebu paliva, snížení škodlivých emisí výfukových plynů.

Pro dodržení a kontrolu kvality má společnost ČEPRO propracovaný důsledný monitoring skladování, logistiky a veškeré manipulace s pohonnými hmotami. Systém kontroly ročně vytváří přes 50 tisíc testů. Firma úzce spolupracuje s nezávislou laboratoří mezinárodní společnosti SGS (smluvní partner ČOI) v několika kontrolních programech.

Kreativní část kampaně připravila agentura Aetna, na kampani dále spolupracují BigMedia, EuroAWK, agentura Fragile media a síť rozhlasových stanic RADIOHOUSE.