31. 5. 2018

Na pumpách EuroOil zaplatíte i složenky

Každá složenka jen za 24 Kč. Nová služba zákazníkům umožní také výhodně platit účty za plyn, elektřinu či telefon, podávat příkazy k úhradě a vkládat hotovost na účet v rámci ČR.

Na čerpacích stanicích EuroOil mohou zákazníci od 30. května zaplatit poštovní poukázky. Použít mohou hotovost nebo platební kartu jakékoliv banky.

Nová služba zákazníkům umožní také výhodně platit účty za plyn, elektřinu či telefon, podávat příkazy k úhradě a vkládat hotovost na účet. „Je to pro nás příležitost, jak nabídnout zákazníkům rychlejší a levnější služby. Jsou věci, které prostě musíte udělat – dojet si pro benzín a zaplatit složenky. Proč to tedy nevyřídit hned najednou?“ pokládá řečnickou otázku Vladimír Vacek, vedoucí úseku čerpacích stanic společnosti ČEPRO, která čerpací stanice EuroOil provozuje.
Za každou složenku do hodnoty 10.000 Kč zákazník zaplatí jen 24 Kč.

V síti EuroOil proběhla v posledních letech modernizace interiérů prodejen, v některých se například rozšířil sortiment rychlého občerstvení. Přibývají také místa s AdBlue pro dieslové motory. Všude funguje bezplatné wifi. Placení složenek dále zvětšuje potenciál stanic EuroOil. „V dnešní době je stále větší zájem o multifunkční podobu čerpacích stanic. Při hledání doplňkových služeb musíme mít vždy na paměti regionální charakter našich pump, jejich velikost i přínos pro zákazníka,“ vysvětluje Vladimír Vacek.