19. 12. 2018

Známe výherce motorky Husqvarna VITPILEN

Jestli letos někde budou opravdu šťastné Vánoce, pak tipujeme, že to bude Přerov. Pochází totiž odtud Miroslav Krejčíř, který se stal výhercem naší listopadové RockStar soutěže o motorku Husqvarna VITPILEN. Seznam všech výherců najdete na https://www.rockstar-soutez.cz. Blahopřejeme a všem soutěžícím děkujeme za účast.


Navštěvujete čerpací stanice Eurooil?
EuroOil znám a navštěvuji poměrně často. Jelikož bydlím a pracuji na Moravě, poměrně často navštěvuji pumpy v Brně-Opuštěná, Brno – výstaviště, ale také čerpačky v Olomouci apod.

Nákup nápoje RockStar byl náhodným nákupem?
Nikoliv, o akci, která probíhala v síti EuroOil, jsem byl informován, jelikož probíhala velmi dobrá komunikace prostřednictvím reklamních stojanů. Nakoupil jsem celkem 13 nápojů, 6x jsem se přihlásil na web. Vítězný nákup proběhl v Olomouci – Lipenská dne 24.11. Děkuji tímto obsluze čerpací stanice. Přestože se svým podnikáním orientuji na zdravou výživu a nápoje a poskytuji kondiční tréninky zájmovým i vrcholovým sportovcům DUKLA, jistá tolerance při konzumaci nápoje RockStar je OK.

Co motorka?
Je nádherná… Nic podobného jsem v životě nevyhrál a sám bych si ji asi nekoupil. Zatím nemám řidičák na motorku a dosud jsem o tom ani neuvažoval. Dnešní pohled na tento technický a designový skvost na mne zapůsobil a vážně uvažuji, že v nejkratší době si udělám řidičák a v příštím roce to rozjedu ve velkém. Zařadím se tak mezi kámoše, kteří se tomuto koníčku věnují již několik let. Velké díky za skvělý vánoční dárek.