Tankujte u nás

Na kvalitě záleží

Síť čerpacích stanic EuroOil odebírá pohonné hmoty od společnosti ČEPRO, která je garantem jejich kvality.
50 000
Pro dodržení a kontrolu kvality má ČEPRO důsledný monitoring skladování, logistiky a veškeré manipulace s pohonnými hmotami. Systém kontroly ročně vytváří přes 50 tisíc testů.
Pečeť kvality
ČEPRO úzce spolupracuje s nezávislou laboratoří mezinárodní nezávislé certifikační společnosti SGS (smluvní partner ČOI) v několika kontrolních programech. V rámci programu Pečeť kvality se testuje spektrum základních parametrů fosilních paliv vybraných tak, že na základě jejich shody s normativními požadavky garantujeme plnou shodu s příslušnou specifikační normou.
33
Od ledna do června letošního roku odebrala Česká obchodní inspekce na pumpách EuroOil 33 kontrolních vzorků. Všechny byly v pořádku a parametry se shodovaly s normou.
Mobilní aplikace

Informace o kvalitě nejprodávanějších paliv najdete v naší mobilní aplikaci EuroOil. U každé čerpací stanice se data aktualizují s posledním závozem. Stáhněte si naši mobilní aplikaci, vyhledejte nejbližší pumpu a zjistěte si aktuální ceny i informace o kvalitě.

Více zde.

Aditiva pomáhají

Vyjma standardních paliv najdete u nás také prémiovou naftu Optimal Diesel Plus. Multifunkční aditivum má vliv na snížení spotřeby, čistí motor, prodlužuje jeho životnost a má vynikající dlouhodobou skladovatelnost. Bezolovnatý benzin BA 95 Optimal má vlivem multifunkčního aditiva vylepšené vybrané parametry a užitné vlastnosti s pozitivním vlivem na životnost motoru, výkon a spotřebu paliva, snížení škodlivých emisí výfukových plynů.

Více informací o našich palivech najdete zde.

0,40
Slevu až 40 haléřů z každého litru můžete získat s naší novou Kartou SRDCOVKA. Stačí se zaregistrovat zde a objednat si plastovou nebo virtuální kartu. Spolu s Kartou EuroOil pro firmy s velkým odběrem nabízí SRDCOVKA i další výhody – odloženou splatnost faktur či tankování i v jiných sítích na území ČR.
Věříme si

O kvalitě našich pohonných hmot jsme pevně přesvědčeni. Například společnost ČEPRO nabízí dalším čerpacím stanicím program „Certifikovaný velkoobchod“, ve kterém poskytuje nejen detailní přehled o stavu objednávek PHL od přístupu ke kompletní dokumentaci, sledování konkrétní autocisterny až po online sledování stáčení PHL na konkrétní čerpací stanici, ale především kompletní pojištění škod vůči zákazníkům.

Více zde.

Kvalita vstupů je zajištěna jak kontrolním systémem společnosti Čepro, tak externím garantem – mezinárodní společností SGS v rámci programů Monitoring terminálů a Garance přepravy.

Kvalita vydávaných pohonných hmot je kontrolována v rámci kontrolního programu Pečeť kvality nezávislé certifikační společnosti SGS. Tento program je zaměřen na testování spektra základních parametrů fosilních paliv vybraných tak, že na základě jejich shody s normativními požadavky je možno garantovat plnou shodu s příslušnou specifikační normou.

Výsledky kontrol jsou trvale na vysoké úrovni a plně splňující přísná kritéria udělení Pečeti kvality.
Každý zákazník se o kvalitě vydávané pohonné hmoty může ubezpečit buď legislativním prostředkem, tj. normativním štítkem deklarujícím shodu s příslušnou technickou specifikační normou, který je povinně umístěn na výdejním stojanu, nebo může u obsluhy vyžádat doplňující informace z atestu, jenž je nedílnou součástí dodacího nákladního listu. V souladu s platnou legislativou poskytuje obsluha informace o obsahu biosložek ve vydávaném palivu.


Systémy jakosti
Síť čerpacích stanic EuroOil má v rámci společnosti Čepro zaveden a implementován již od roku 2003 systém řízení jakosti ve smyslu normy ISO 9001. Tento systém byl v prvních letech certifikován mezinárodně uznávanou společností Lloyd's Register Quality Assurance (LRQA) a nyní podléhá pravidelné recertifikaci. Současně se zavedeným systémem řízení jakosti je v síti čerpacích stanic EuroOil implementován rovněž systém řízení ochrany životního prostředí dle ISO 14001 a sytém řízení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci dle ISO 45001.