Cookies
Čepro a.s. potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "OK".
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.
Tankujte u nás

Kvalita pohonných hmot

Pečeť kvality

Kvalita vstupů je zajištěna jak kontrolním systémem společnosti Čepro, tak externím garantem – mezinárodní společností SGS v rámci programů Monitoring terminálů a Garance přepravy.

Kvalita vydávaných pohonných hmot je kontrolována v rámci kontrolního programu Pečeť kvality nezávislé certifikační společnosti SGS. Tento program je zaměřen na testování spektra základních parametrů fosilních paliv vybraných tak, že na základě jejich shody s normativními požadavky je možno garantovat plnou shodu s příslušnou specifikační normou.

Výsledky kontrol jsou trvale na vysoké úrovni a plně splňující přísná kritéria udělení Pečeti kvality.
Každý zákazník se o kvalitě vydávané pohonné hmoty může ubezpečit buď legislativním prostředkem, tj. normativním štítkem deklarujícím shodu s příslušnou technickou specifikační normou, který je povinně umístěn na výdejním stojanu, nebo může u obsluhy vyžádat doplňující informace z atestu, jenž je nedílnou součástí dodacího nákladního listu. V souladu s platnou legislativou poskytuje obsluha informace o obsahu biosložek ve vydávaném palivu.

Systémy jakosti

Síť čerpacích stanic EuroOil má v rámci společnosti Čepro zaveden a implementován již od roku 2003 systém řízení jakosti ve smyslu normy ISO 9001. Tento systém byl v prvních letech certifikován mezinárodně uznávanou společností Lloyd's Register Quality Assurance (LRQA) a nyní podléhá pravidelné recertifikaci. Současně se zavedeným systémem řízení jakosti je v síti čerpacích stanic EuroOil implementován rovněž systém řízení ochrany životního prostředí dle ISO 14001 a sytém řízení bezpečnosti a ochrany zdraví při práci dle ISO 45001.