ESSOX

SLEVA 0,40 Kč / litr při platbě kartou od ESSOXu!
Plaťte za pohonné hmoty kartou od ESSOXu v síti čerpacích stanic EuroOil a při odběru již nad 300 Kč získáte SLEVU 0,40 Kč / litr.

Sleva se Vám odečte IHNED při platbě kartou. Více na www.essox.cz.

Sleva se nevztahuje na LPG a CNG.

Slevu je možné uplatnit na samoobslužných čerpacích stanicích Šlapanov a Nové Město pouze v případě, že neplatíte bezkontaktně, ale vložíte kartu do terminálu.
S kartami získáváte slevy

ČSOB / Poštovní spořitelna

Ušetřete 0,40 Kč z každého nakoupeného litru.

Při placení platební kartou ČSOB a Poštovní spořitelny získáte slevu 0,40 Kč z každého litru pohonných hmot (vyjma LPG a CNG), při platbě nad 300 Kč. Při platbě kartami typu Business je potřebné načerpat minimálně za 500 Kč.

Slevu je možné uplatnit na samoobslužných čerpacích stanicích Šlapanov a Nové Město pouze v případě, že neplatíte bezkontaktně, ale vložíte kartu do terminálu.

Vydělávejte tankováním

Premia karta

Za každý nákup sbíráte prémiové body.
Plaťte na čerpacích stanicích EuroOil kartou Premia a získáte při každé transakci slevu 2,5 % na své prémiové konto. Prémiové Kč na Vašem kontě Vám pomohou zlevnit si své pojistné produkty nebo uplatnit Premia poukázky, které můžete zpětně využít na čerpacích stanicích EuroOil při platbě pohonných hmot.

Jak Premia karta funguje
  • na kartě máte k dispozici peníze do výše svého kreditního limitu,
  • každým nákupem zaplaceným kartou Premia sbíráte prémiové Kč na své prémiové konto,
  • vždy po nasbírání 100 prémiových Kč obdržíte poštou poukázku v hodnotě 100 Kč na libovolný nákup u vybraného partnera sítě Premia.