S kartami získáváte slevy

ČSOB / Poštovní spořitelna

Ušetřete 0,40 Kč z každého nakoupeného litru.

ČSOB
Československá obchodní banka, a. s. (ČSOB) působí jako univerzální banka v České republice. Poskytuje své služby všem klientským segmentům, tj. fyzickým osobám, malým a středním podnikům, korporátním a institucionálním klientům. Firemní bankovnictví ČSOB se zaměřuje na podporu českých společností a podnikatelů s cílem být dlouhodobým a důvěryhodným partnerem v jejich podnikání. Při placení platební kartou ČSOB získáte slevu 0,40 Kč z každého litru pohonných hmot (vyjma LPG a CNG), při platbě nad 300 Kč (sleva se neposkytuje u samoobslužných čerpacích stanic Šlapanov a Nové Město).

Poštovní spořitelna
Poštovní spořitelna je obchodní značka Československé obchodní banky, a. s. Najdete ji na každé poště a označuje přepážky, na kterých jsou dostupné služby ČSOB/Era. Zastřešuje tak nejširší síť obchodních míst, kde je možné obsluhovat a pořizovat si bankovní produkty. Era je obchodní značka Československé obchodní banky, a. s. Její služby využívají více než dva milióny klientů.

Era platební karty
• sleva 0,40 Kč z každého litru pohonných hmot (vyjma LPG a CNG) v síti EuroOil při platbě nad 300 Kč (sleva se neposkytuje u samoobslužných čerpacích stanic Šlapanov a Nové Město),
• bezkontaktní platby u nás i v zahraničí,
• bezplatné výběry hotovosti u obchodníků a čerpacích stanic EuroOil při nákupu nad 300 Kč,
• vklady, výběry a zadávání plateb na přepážkách Poštovní spořitelny na každé poště,
• platby za služby České pošty.


Vydělávejte tankováním

Premia karta

Za každý nákup sbíráte prémiové body.
Plaťte na čerpacích stanicích EuroOil kartou Premia a získáte při každé transakci slevu 2,5 % na své prémiové konto. Prémiové Kč na Vašem kontě Vám pomohou zlevnit si své pojistné produkty nebo uplatnit Premia poukázky, které můžete zpětně využít na čerpacích stanicích EuroOil při platbě pohonných hmot.

Jak Premia karta funguje
  • na kartě máte k dispozici peníze do výše svého kreditního limitu,
  • každým nákupem zaplaceným kartou Premia sbíráte prémiové Kč na své prémiové konto,
  • vždy po nasbírání 100 prémiových Kč obdržíte poštou poukázku v hodnotě 100 Kč na libovolný nákup u vybraného partnera sítě Premia.