ESSOX

SLEVA 0,40 Kč / litr při platbě kartou od ESSOXu!
Plaťte za pohonné hmoty kartou od ESSOXu v síti čerpacích stanic EuroOil a při odběru již nad 300 Kč získáte SLEVU 0,40 Kč / litr.

Sleva se Vám odečte IHNED při platbě kartou. Více na www.essox.cz.

Sleva se nevztahuje na LPG a CNG.

Sleva není poskytována na nákup u samoobslužných čerpacích stanicích Šlapanov, Nové Město, Sedlnice a při použití samoobslužného terminálu v nočním provozu u čerpacích stanic Nehvizdy, Dubenec, Přerov, Česká Třebová a Praha 9 - Poděbradská.
S kartami získáváte slevy

ČSOB / Poštovní spořitelna

Ušetřete 0,40 Kč z každého nakoupeného litru.

Při placení platební kartou ČSOB a Poštovní spořitelny získáte slevu 0,40 Kč z každého litru pohonných hmot (vyjma LPG a CNG), při platbě nad 300 Kč. Při platbě kartami typu Business je potřebné načerpat minimálně za 500 Kč.

Sleva není poskytována na nákup u samoobslužných čerpacích stanicích Šlapanov, Nové Město, Sedlnice, Kunovice, Frýdek - Místek a při použití samoobslužného terminálu v nočním provozu u čerpacích stanic Nehvizdy, Dubenec, Přerov, Česká Třebová a Praha 9 - Poděbradská.

Ušetřete na tankování

Šikovná karta

Za každý nákup pohonných hmot získáte 2,5 % zpět.

 

Plaťte na čerpacích stanicích EuroOil Šikovnou kartou a získáte při každém nákupu 2,5 % zpět. Tyto Prémiové Kč Vám převedeme na kartu a můžete je znovu využít třeba na čerpacích stanicích EuroOil při platbě pohonných hmot.

Jak Šikovná karta funguje

  • na kartě máte k dispozici peníze do výše svého úvěrového rámce,
  • za každý nákup Šikovnou kartou získáte zpět bonus 1–20 % z ceny,
  • bonusy se Vám automaticky přičítají zpět na kartu a můžete je znovu využít.