31. 1. 2019

ČEPRO doplňuje dodavatelské programy a rozšiřuje cenotvorbu

Společnost ČEPRO každoročně aktualizuje nastavení cenotvorby. V letošním roce přichází se změnou spočívající v jejím doplnění o novou cenovou konstrukci ceny pro zákazníky, která bude nově vyhlašována na veřejně dostupných internetových stránkách.

Trh s pohonnými hmotami se stále velmi dynamicky mění a vyvíjí, a proto jsme v rámci rozšíření a zlepšení naší nabídky služeb připravili nový transparentní systém cenotvorby, který bude pružně reagovat na reálný vývoj cen velkoobchodního trhu v České republice. Naším cílem přitom i nadále zůstává vždy nabídnout zákazníkům nejvýhodnější cenu.

Základní cena Čepro – ZCČ, je nový druh cenotvorby, který zohledňuje podstatné položky ovlivňující cenu na trhu s pohonnými hmotami, jako jsou např. aktuální nabídka/poptávka, nákupní ceny od různých dodavatelů, reálná cena biosložky apod. Tento druh cenotvorby je určený zejména pro zákazníky s odběrem kumulativně do 500 tis. litrů měsíčně.

Zákazníci budou moci každodenně vyhlašovanou cenu sledovat na internetových stránkách společnosti ČEPRO, kde najdou i přehledně zpracovanou historii a vývoj cen pohonných hmot. Pro zákazníky je pak na webu k dispozici i kalkulátor slev.

Pro velkoobchodní jsou stabilně součástí naší nabídky tři dodavatelské programy, v jejichž rámci bude prodej pohonných hmot i nadále probíhat primárně na kontraktovaných cenách, které zohledňují vývoj kotací cen na Evropské burze. V současné době se jedná o prémiový „Certifikovaný velkoobchod ČEPRO“, „Logistický model ČEPRO“ a program „Dodavatelská čerpací stanice ČEPRO“, které zákazníkům přinášejí nejen výhodné obchodní podmínky, ale také další systém benefitů.