15. 3. 2020

DŮLEŽITÉ: Opatření na čerpacích stanicích EuroOil

Vážení zákazníci,

na základě nařízení Vlády ČR vydáváme následující mimořádná opatření. Omezení platí na všech čerpacích stanicích EuroOil v České republice až do 24. března:

- Zakazuje se shromažďování zákazníků na čerpací stanici ke konzumaci potravin a pití alkoholických i nealkoholických nápojů.
- Prodej veškerého zboží pouze na výdej s sebou, mimo prostory čerpací stanice. Zakazuje se konzumace uvnitř prodejny. V případě neuposlechnutí má obsluha právo zákazníka vykázat mimo prostory prodejny.
- Prodej kávy je omezen pouze na automat na kávu. Z veřejně dostupných míst budou staženy veškeré doplňky (kelímky, míchadla, cukr aj.) a budou vydávány pouze na požádání personálem.
- Zastavuje se prodej veškerých čerstvých (nebalených) produktů a prodej kávy z presovačů do porcelánu.
- Ruší se až do odvolání používání vnitřního i vnějšího posezení. Zákazníci by po nákupu pohonných hmot a dalšího zboží měli prostory čerpací stanice co nejdříve opustit.
- Prosíme o dodržování maximálních hygienických pravidel, pokud to je možné preferujeme platbu kartou.


Současně prosíme zákazníky o vzájemnou ohleduplnost a respektování aktuální situace. Při čerpání pohonných hmot mohou využít jednorázové hygienické rukavice a snížit tak riziko nákazy.


Děkujeme za pochopení.