Pracovní příležitosti dělnické

Pracovní pozice

Údžba elektro Šlapanov

Místo výkonu práce

Šlapanov

Požadavky

  • SOU v oboru elektro
  • odborná praxe výhodou
  • zkouška z vyhlášky 50/78 Sb., min. §6, do 1000V, v obj. tř. A (v obj. tř. B a nad 1000V výhodou)
  • řidičský průkaz sk. B
  • dobrý zdravotní stav umožňující práci ve výšce, ve venkovním prostředí, práce s chemickými látkami
  • trestní bezúhonnost
  • samostatnost, spolehlivost, flexibilita a komunikativnost
  • aktivní přístup k práci, ochota k případné práci přesčas, manuální zručnost
  • ­znalost základů práce na PC - Word, Excel

Náplň práce

  • provádění preventivní, plánované a korektivní údržby v oblasti elektroinstalace a elektrotechnických zařízení
  • provádění obsluhy a opravy vyhrazených technických zařízení (VTZ), nevyhrazených i jiných technických zařízení
  • kontrola strojní, stavební, technologická a jiná zařízení skladu dle plánu preventivní údržby
  • obsluha plynových kotelen, tlakových nádob, zdvihacích zařízení
  • demontáže a montáže zařízení (čerpadla, armatury, potrubí, měřidla, víka nádrží, …)
  • občasné práce ve výškách (na potrubních mostech, veřejné osvětlení)
  • spolupráce s externími firmami při externích opravách a provádění revizí
  • předkládání požadavků na nákup potřebného materiálu a náhradních dílů pro opravy
  • služební cesty na jiné pobočky firmy (sklad Potěhy) za účelem oprav a kontrol
  • vedení evidence o provedených kontrolách - denní vyplňování výkazu práce na PC (excel, word)
  • spolupráce s ostatními zaměstnanci skladu (strojní údržba, provoz, hasiči…)

Nabízíme

  • jednosměnný provoz
  • stabilní zázemí významné české společnosti
  • zajímavou práci v perspektivním pracovním kolektivu
  • zaměstnanecké výhody – stravenky, 5 týdnů dovolené, sickdays, volnočasové poukázky, příspěvek na penzijní připojištění a pojištění odpovědnosti, zvýhodněné ceny paliva a tarify u mobilního operátora, konzultační služba ELA

Nikola Plicková, Čepro,a.s., Dělnická 213/12, Praha 7-Holešovice, 170 00