Pracovní příležitosti dělnické

Pracovní pozice

Údržba elektro-Cerekvice

ČEPRO, a.s., sklad Cerekvice, Cerekvice nad Bystřicí, 507 77

Požadavky

  • SOU v oboru elektro – osvědčení min.§6 Vyhl.50/1978, v objektech třídy A do 1000V
  • výhodou osvědčení v objektech třídy B - výbuchu
  • rozšíření osvědčení po 1 roku praxe ve firmě na objekty třídy B
  • výhodou osvědčení nad 1000V v rozsahu VN a VVN nebo revizního technika E4/A
  • řidičský průkaz skupiny B
  • trestní bezúhonnost
  • znalost práce na PC (MS Office – Word, Excel)
  • samostatnost, spolehlivost, flexibilita a komunikativnost
  • aktivní přístup k práci, manuální zručnost a ochota k případným přesčasům
  • dobrý zdravotní stav umožňující práci ve výšce, ve venkovním prostředí a v prostředí s chemickými látkami

Náplň práce

  • zajišťování prvotního zásahu při poruše zařízení – elektro
  • kontrola a údržba elektrických zařízení v  objektech třídy A a B na skladech Cerekvice nad Bystřicí a Nové Město u Kolína
  • preventivní kontroly a údržbu podle plánu revizí a kontrol v  objektech třídy A a B na skladech Cerekvice nad Bystřicí a Nové Město u Kolína
  • opravy elektrických zařízení v objektech  třídy A a B v areálech skladů ČEPRO
  • opravy a manipulace v rozvodnách VN a VVN skladů ČEPRO v rozsahu  platného osvědčení
  • provádění menších elektro oprav a kontrol v areálu firmy a na zařízeních sloužící pro skladování a nepřetržitý výdej pohonných hmot do automobilových cisteren (zejména budovy, čerpadla, nádrže, terminály pro výdej do automobilových a pro příjem/výdej ze/do železničních cisteren, rozvodny VVN, VN a NN, práce v prostorech s nebezpečím výbuchu).
  • opravy elektroinstalace v budovách a v areálu skladu (např. osvětlení, zásuvky, motory, čerpadla, servopohony, …)
  • práce ve výškách (opravy a údržby na veřejném osvětlení, výstražném osvětlení komína)
  • občasné služební cesty na jiný sklad firmy (Nové Město u Kolína) za účelem oprav a kontrol
  • tvorba požadavků na nákup materiálu a náhradních dílů pro opravy
  • spolupráce s pozvanými externími firmami
  • spolupráce s ostatními zaměstnanci (strojní údržba, provoz, metrolog)
  • pravidelná profesní školení
  • odpovědnost za svěřený majetek

Nabízíme

  • jednosměnný provoz :pondělí – pátek, pracovní doba 6-14h
  • pracovní smlouva na dobu určitou - 1 rok, po roce možnost změny smlouvy na dobu neurčitou
  • možnost kariérního růstu po rozšíření osvědčení
  • stabilní zázemí významné české společnosti
  • zajímavou práci v perspektivním pracovním kolektivu
  • zaměstnanecké výhody – stravenky, 5 týdnů dovolené, 2 dny sickdays, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné ceny paliva, zvýhodněné tarify u mobilního operátora, možnost rekreace v podnikových rekreačních zařízeních, aj.

Ing.Hana Bartoňová, ČEPRO,a.s., Dělnická 213/12, Praha 7-Holešovice 170 00