Pracovní pozice

LABORANT/-ka - sklad Čepro, a.s. Smyslov

Místo výkonu práce

Smyslov

Požadavky

  • SOU/SŠ vzdělání
  • zkušenosti na obdobné pozici a znalost SAP výhodou
  • pečlivý a zodpovědný přístup
  • spolehlivost a samostatnost
  • aktivní přístup k práci, manuální zručnost
  • dobrý zdravotní stav

Náplň práce

  • kontroluje dodržování zásad ochrany PHL, biopaliv a aditiv z hlediska kvality
  • kontroluje kvalitu přijímaného a vydávaného zboží, údaje na atestech dodavatelů
  • provádí vzorkování podle vnitřního předpisu a vede příslušné protokoly a záznamy
  • provádí kontrolu SHR ve stanovených termínech
  • stanovuje mísící poměry dle požadavků provozu
  • vede evidenci spotřebního materiálu a chemikálií, zasílá podněty k objednání těchto položek
  • provádí proškolení o odběrech vzorků pověřených pracovníků skladů
  • schvaluje uvolňování produktů k manipulacím dle příslušných vnitřních předpisů
  • zpracovává přehledy a rozbory týkající se kvality uskladněných a manipulovaných PHL a podklady pro případné reklamace
  • metodicky řídí zaměstnance pověřené úkoly v oblasti kontroly jakosti zboží na skladu

Nabízíme

  • stabilní zázemí významné české společnosti
  • zajímavou práci na plný úvazek
  • motivační finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody – 5 týdnů dovolené, sickdays, stravenky v hodnotě 120 Kč, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné ceny paliva
  • pracovní poměr na dobu určitou, po roce možnost změny pracovní smlouvy na dobu neurčitou

Informace o nástupu:

Nástup možný dle dohody.

Životopisy zasílejte prostřednictvím odpovědního tlačítka na portálech jobs.cz nebo práce.cz.

ČEPRO, a.s., Dělnická 213/12, Praha 7-Holešovice, 170 00