Pracovní příležitosti dělnické

Pracovní pozice

Údržbář elektro

Místo výkonu práce

Loukov

Požadavky

  • min. SOU v oboru elektro
  • odborná praxe výhodou
  • zkouška z vyhlášky 50/78 Sb., min. §6, do 1000V, v obj. tř. A (v obj. tř. B a nad 1000V výhodou)
  • řidičský průkaz sk. B
  • dobrý zdravotní stav umožňující práci ve výšce, ve venkovním prostředí, práce s chemickými látkami
  • samostatnost, spolehlivost, flexibilita a komunikativnost
  • aktivní přístup k práci
  • ­znalost základů práce na PC - Word, Excel

Náplň práce

  • provádění preventivní údržby elektrických zařízení
  • provádění kontrol a menších oprav elektrických zařízení v areálu společnosti a na zařízení sloužící pro skladování a nepřetržitý výdej pohonných hmot (zejména budovy, čerpadla, potrubní rozvody, nádrže, terminály pro výdej do automobilových cisteren, rozvodny VN a NN, práce v prostorách s nebezpečím výbuchu)
  • opravy elektroinstalace v budovách a v areálu společnosti (osvětlení, zásuvky, hladinoměry, teploměry, servopohony, kotelny, regulační prvky…)
  • obsluha tlakových nádob, zdvihacích zařízení
  • demontáže a montáže zařízení (čerpadla, armatury, potrubí, měřidla, víka nádrží, …)
  • práce ve výškách (na potrubních mostech, veřejné osvětlení) a uzavřených nádobách
  • tvorba požadavků na nákup materiálu a náhradních dílů pro opravy
  • služební cesty na jiné pobočky firmy za účelem oprav a kontrol
  • spolupráce s pozvanými externími firmami na odstraňování poruch a provádění revizí
  • denní vyplňování výkazu práce na PC (excel, word)

Nabízíme

  • stabilní zázemí významného českého zaměstnavatele
  • zajímavou a odpovědnou práci v profesionálním kolektivu na plný úvazek s dlouhodobou perspektivou
  • možnost dalšího profesního růstu
  • nadstandardní zaměstnanecké výhody – stravenky, 5 týdnů dovolené, sickdays, volnočasové poukázky, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné ceny paliva, výhodné volání pro rodinu, konzultační služba ELA a další

ČEPRO, a.s. Dělnická 213/12, 170 00 Praha 7