Pracovní pozice

Specialista bezpečnosti čerpacích stanic

Místo výkonu práce

oblast Čechy

Požadavky

  • SŠ vzdělání technického směru
  • praxe v oblasti BOZP a PO výhodou
  • osvědčení o odborné způsobilosti dle § 11 zákona České národní rady č. 133/1985 Sb. o požární ochraně ve znění pozdějších předpisů
  • osvědčení o získání odborné způsobilosti k zajišťování úkolů v prevenci rizik v oblasti bezpečnosti a ochrany zdraví při práci
  • osvědčení k činnosti revize a zkoušky provozovaných tlakových zařízení vydané TIČR ve smyslu § 154 a § 155 zákona č.500/2004 Sb správní řád, v platném znění, v souladu s § 6a ods.1 písmeno d) zákona č.174/1968 Sb. o státním odborném dozoru nad bezpečnosti práce, v platném znění a s použitím vyhlášky č. 18/1979 Sb., v platném znění
  • uživatelská znalost práce na PC
  • pečlivý a zodpovědný přístup
  • spolehlivost, samostatnost, dobré organizační a komunikační dovednosti, flexibilita
  • řidičský průkaz sk. B – každodenní cestování pro oblast Čechy

Náplň práce

  • zabezpečení dodržování zásad bezpečnosti a ochrany zdraví při práci (BOZP) a požární ochrany (PO) v síti čerpacích stanic (ČS) Euroil
  • provádění identifikace, vyhodnocení rizik na jednotlivých ČS a navrhování opatření k eliminaci nebo minimalizaci těchto rizik
  • zajišťování kontroly ČS v oblasti BZOP, PO a životního prostředí (ochrana ovzduší, ochrana vod, odpadové hospodářství) a školení nájemců ČS v těchto oblastech
  • zabezpečení revize tlakových nádob, kontrola požářně bezpečnostních zařízení na ČS
  • zabezpečení odstraňování závad z kontrol a revizí
  • zabezpečení řešení mimořádných událostí vzniklých na ČS
  • metodické řízení nájemců ČS v oblasti BOZP a PO
  • administrace a potvrzování správnosti záznamu z revizí a kontrol na technických zařízeních a vyhrazených technických zařízeních instalovaných na ČS

Nabízíme

  • stabilní zázemí významné české společnosti
  • zajímavou práci v perspektivním pracovním kolektivu
  • zaměstnanecké výhody – stravenky, 5 týdnů dovolené, sickdays, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné ceny paliva, volnočasové poukázky, zvýhodnění volání i pro rodinné příslušníky, konzultační služba ELA

ČEPRO, a.s., Dělnická 213/12, Praha 7-Holešovice, 170 00