Pracovní pozice

Trainee program - Absolvent VŠ

Místo výkonu práce

Mstětice, Mstětice č.p.3, 250 91 pošta Zeleneč

Požadavky

  • VŠ vzdělání technického směru (stavební, strojní, územní plánování a jiný technický obor)
  • absolvent – max. do 3 let po ukončení studia
  • řidičský průkaz skupiny B
  • uživatelská znalost PC
  • AJ pro čtení technické dokumentace
  • znalost práce s GIS
  • pečlivost, spolehlivost, pozitivní a profesionální přístup
  • ochotu učit se novým věcem a zájem o sebevzdělávání

Náplň práce

  • poznáte fungování významné české společnosti, jejímž hlavním posláním je ochrana státních hmotných rezerv, velkoobchodní prodej pohonných hmot, logistické služby v oblasti ropných produktů a provozování vlastní sítě čerpacích stanic EuroOil
  • seznámíte se s hlavními procesy a činnostmi v rámci provozního úseku především v oblasti údržby a správy majetku
  • budete mít příležitost uplatnit teoretické znalosti ze školy v praxi, získáte praktické zkušenosti a rozšíříte své znalosti – řešení skutečných problémů a realizace úkolů
  • v rámci plnění úkolů budete zajišťovat převážně tyto činnosti:-
    - práce s geografickým informačním systémem (vytváření, správa a aktualizace dat v GIS)
    - činnosti při pasportizaci a stavebně technických průzkumech vodohospodářské a další technické infrastruktury skladů a čerpacích stanic
    - spolupráce na tvorbě systému pro správu a plánování v oblasti údržby technické infrastruktury skladů a čerpacích stanic

Nabízíme

  • stabilní zázemí významné české společnosti
  • zajímavou práci na plný úvazek s dlouhodobou perspektivou
  • zaměstnanecké výhody – stravenky, 5 týdnů dovolené, sickdays, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné ceny paliva, zvýhodněná nabídka u mobilního operátora
  • po ročním úspěšném absolvování Trainee programu budete mít možnost uplatnění se na konkrétní pracovní pozici

Dělnická 213/12, Praha 7-Holešovice, 170 00