Pracovní pozice

Vedoucí projektu - zabezpečovací systémy

Hněvice, Mstětice, Střelice, Loukov, Smyslov, Třemošná, Cerekvice nebo Šlapanov

Požadavky

  • SŠ (VŠ výhodou) vzdělání v technické oblasti – elektro slabo, silno proud, aplikované vědy atd.
  • praxe v oboru realizace zabezpečovacích systémů min. 5 let
  • certifikace v projektovém řízení výhodou
  • řidičský průkaz sk.B
  • silné komunikativní a organizační schopnosti
  • analytické a plánovací schopnosti
  • technicko - ekonomické myšlení a schopnost koncepční práce
  • schopnost samostatné i týmové práce
  • motivace k dalšímu vzdělávání
  • flexibilita, ochota cestovat

Náplň práce

  • řízení projektů investiční výstavby souvisejících s provozem skladů pohonných hmot a produktovodů společnosti ČEPRO, a.s. a čerpacích stanic EuroOil od záměru po uvedení do trvalého provozu – s preferencí na zabezpečovací systémy – EZS, CCTV, EPS
  • součástí práce je koordinace požadavků, zajištění projekčních návrhů a potřebných povolení, pořizování, řízení průběhu realizace – kontrolní dny, čerpání rozpočtu, kontrola kvality, reporting, administrace projektu
  • sledování technologických trendů v oblasti zabezpečovacích systémů
  • cestování po zařízeních společnosti v rámci celé ČR

Nabízíme

  • stabilní zázemí významné české společnosti
  • zajímavou práci na plný úvazek
  • mobilní tel., notebook, služební automobil i pro soukromé účely
  • motivační finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody – stravenky, 5 týdnů dovolené, sickdays, příspěvek na penzijní připojištění, volnočasové poukázky, zvýhodněné ceny paliva, výhodné rodinné tarify od T-Mobile, konzultační služba ELA a další…
  • možnost dalšího profesního rozvoje
  • místo výkonu práce (kancelář) je na domluvě, možnost k výběru je jeden z následujících skladů ČEPRO, a.s.: Smyslov, Třemošná, Šlapanov, Hněvice, Mstětice, Cerekvice, Střelice nebo Loukov

ČEPRO, a.s., Dělnická 213/12, Praha 7 - Holešovice, 170 00