Pracovní pozice

Operátor/dispečer pohonných hmot

Místo výkonu práce

Loukov 768 75, Loukov 166

Požadavky

  • SŠ vzdělání – technické zaměření
  • uživatelská znalost práce na PC
  • pečlivý a zodpovědný přístup
  • spolehlivé, samostatné a odpovědné chování
  • dobrý zdravotní stav
  • řidičský průkaz sk. B

Náplň práce

  • obsluha řídících systémů technologií skladu pohonných hmot
  • obsluha a kontrola technologických zařízení skladu, koordinace výdeje PHM do automobilových a železničních cisteren a s tím spojená administrativa
  • zajišťování kontrolních činností v provozních objektech v rámci BOZP, PO, PZH
  • plnění úkolů k zajištění provozních potřeb skladu
  • práce na PC – dálkové ovládání technologie skladu
  • komunikace s ostatními útvary – údržba, laboratoř, doprava, hasiči, ostatní sklady a úseky společnosti, celní úřad
  • jedná se o práci ve směnném, nepřetržitém provozu (12 ti hodinové směny - 6-18, 18-6 hod.), v prvních měsících při zaučení po-pá (6-14), pracovní poměr je prozatím na dobu určitou (po dobu dlouhodobé nemoci)

Nabízíme

  • stabilní zázemí významné české společnosti
  • zajímavou práci v perspektivním pracovním kolektivu
  • zaměstnanecké výhody – stravenky, 5 týdnů dovolené, sickdays, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné ceny paliva, volnočasové poukázky, zvýhodnění volání i pro rodinné příslušníky, konzultační služba ELA

ČEPRO, a.s., Dělnická 213/12, Praha 7-Holešovice, 170 00