Pracovní pozice

Absolvent SŠ-Loukov

Místo výkonu práce

ČEPRO, a.s., sklad Loukov, Loukov 166, 768 75

Požadavky

  • SŠ vzdělání technického směru (strojní, elektro), absolvent - max. do 3 let po ukončení studia
  • spolehlivé a odpovědné chování
  • trestní bezúhonnost
  • dobrý zdravotní stav
  • uživatelská znalost práce s PC
  • řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce

  • práce v nepřetržitém provozu (so, ne, svátky)
  • obsluha skladovacích bloků - dělnická manuální práce
  • práce k zajištění nepřetržitého provozu skladu
  • nastavování potrubních tras
  • odběr vzorků z nádrží a železničních cisteren
  • stáčení železničních cisteren

Nabízíme

  • stabilní zázemí významné české společnosti
  • zajímavou práci na plný úvazek
  • motivační finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody – stravenky, 5 týdnů dovolené, sickdays, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné ceny paliva, zvýhodněná nabídka u mobilního operátora
  • po ukončení absolventské praxe možnost setrvání ve společnosti na pozici
  • pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, poté možnost prodloužení

Ing.Hana Bartoňová, Čepro,a.s., Dělnická 213/12, Praha 7-Holešovice, 170 00