Pracovní příležitosti dělnické

Pracovní pozice

Ostraha produktovodu-práce v terénu

ČEPRO, a.s., okolí Litvínova, Mostu, Žatce, Roudnice n/l – práce v terénu

Požadavky

  • středoškolské vzdělání /výuční list
  • trestní bezúhonnost – výpis z rejstříku trestů
  • předložení úplného životopisu
  • bezdlužnost – postačuje prohlášení v rámci životopisu
  • velmi dobrý zdravotní stav, fyzická zdatnost
  • ŘP skupiny "B" (aktivní řidič)
  • základní uživatelskou znalost Microsoft Office (Word, Outlook)
  • samostatnost, spolehlivost, flexibilita, aktivní přístup k práci

Náplň práce

  • bezpečnostní opatření k ochraně majetku ve venkovním prostředí v rámci pouze denních směn (vždy dvoudenní blok)
  • vyhledávací a pochůzková činnost ve vztahu k nelegálnímu jednání
  • hlášení a řešení mimořádných událostí
  • administrativní činnost v rámci vykazování práce
  • práce s elektronikou – mobilní prostředky, PC

Nabízíme

  • stabilní zázemí významné české společnosti
  • vysoký stupeň seberealizace a možnost odborného rozvoje
  • zajímavou práci na plný úvazek v perspektivním týmu
  • příznivý model pouze denních směn skládaných do bloků s prostorem pro další osobní zájmy
  • motivační finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody – stravenky, 5 týdnů dovolené, sick-days, příspěvek na penzijní připojištění a pojištění odpovědnosti - zvýhodněné ceny paliva
  • práce na dobu určitou 1 roku, poté možnost prodloužení

Ing.Hana Bartoňová, ČEPRO,a.s., Dělnická 213/12, Praha 7-Holešovice 170 00