Pracovní pozice

Fakturant/ka

Místo výkonu práce

ČEPRO, a.s., Dělnická 213/12, Praha 7- Holešovice, 170 00

Požadavky

  • Středoškolské vzdělání
  • Uživatelská znalost práce s PC (Word, Excel, Internet, Outlook)
  • Praxe na obdobné pozici výhodou, ne podmínkou
  • Aktivní přístup k práci a zodpovědnost a spolehlivost
  • Komunikativní osobnost
  • Časová flexibilita
  • Odolnost vůči stresu, ochota učit se nové věci

Náplň práce

  • Zajištění včasné a správné účtování faktur za prodané obchodní zboží v účetním programu SAP
  • Práce v interním SW společnosti (účetní program SAP)
  • Odpovědnost za kontrolu podkladů týkající se agendy fakturace
  • Zpracování dat z fakturace pro evidenci v rámci měsíční uzávěrky
  • Komunikace se zákazníky v rámci služeb spojených s provozem odd. fakturace

Nabízíme

  • stabilní zázemí významné české společnosti
  • zajímavou práci na plný úvazek
  • motivační finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody – stravenky, 5 týdnů dovolené, sickdays, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné ceny paliva
  • pracovní poměr na dobu určitou 1 roku, poté možnost prodloužení na dobu neurčitou

Ing.Hana Bartoňová, ČEPRO,a.s., Dělnická 213/12, Praha 7-Holešovice 170 00