Pracovní pozice

Metrolog Loukov

Místo výkonu práce

ČEPRO, a.s., sklad Loukov, Loukov 166, 768 75

Požadavky

  • SŠ vzdělání - nejlépe v oboru elektro
  • praxe na obdobné pozici výhodou
  • nutná aktivní znalost práce na PC – MS Office, výhodou znalost SAP
  • vyhláška č. 50/1978 Sb. (součástí je práce na elektrických zařízeních a elektro-rozvodnách)
  • odpovědnost, spolehlivost, smysl pro dodržování stanovených postupů, samostatnost
  • dobrý zdravotní stav
  • řidičský průkaz sk. B (aktivní řidič)

Náplň práce

  • zabezpečení a koordinace dodržování metrologie a měrového pořádku v rámci přidělených skladů (Loukov, Sedlnice, Klobouky u Brna) (jednotnost a správnost měřidel a měření), včetně správy a údržby
  • provádění kontroly provozu řídicích systémů skladů v oblasti metrologie a kontroly práce externích dodavatelů HW a SW v oblasti metrologie
  • spolupráce s oddělení údržby pro zajišťování nepřetržitého provozu přidělených skladů v rozsahu své kvalifikace(vyhláška 50/1978 Sb.) při opravách technologie(rozvaděče, trafostanice, nádrže, měřící systémy)
  • administrace SW v oblasti metrologie
  • zajištění:
    -servisu instalace včetně. seřizování
    -servisu, pravidelných prohlídek a údržby metrologických zařízení, úřední ověřování stanovených měřidel
    -zpracování návrhu plánu preventivních prohlídek
    -předložení požadavků na nákup nových měřidel a likvidace vyřazených
    -kontroly dodržování měrového pořádku
    -kontroly dodržování platné legislativy
    -evidence a archivace metrologické dokumentace
  • provádění školení a přípravy zaměstnanců pro metrologickou činnost
  • metodické řízení zaměstnanců skladů a ostatních úseků společnosti v oblasti metrologie

Nabízíme

  • stabilní zázemí významné české společnosti
  • zajímavou práci na plný úvazek
  • zaměstnanecké výhody – stravenky, 5 týdnů dovolené, sickdays, příspěvek na penzijní připojištění, volnočasové poukázky, zvýhodněné ceny paliva, zvýhodněné tarify od mobilního operátora, konzultační služba ELA
  • obvyklá pracovní doba po-pá 6-14 hod. (+služební cesty)

Nikola Plicková, ČEPRO,a.s., Dělnická 213/12, Praha 7-Holešovice 170 00