Pracovní pozice

Hlavní technolog - Praha

Místo výkonu práce

ČEPRO,a.s., Dělnická 213/12, Praha 7-Holešovice, 170 00

Požadavky

  • VŠ/SŠ vzdělání, vzdělání technického směru
  • Zkušenosti v oboru min. 4 roky
  • Znalost normativy v oboru na úrovni min. ČSN EN, API a jiné výhodou
  • zkušenost v oblasti projektového řízení
  • znalost AJ vítána
  • samostatnost, flexibilita, vysoké pracovní nasazení
  • spolehlivé a odpovědné chování
  • trestní bezúhonnost
  • uživatelské znalosti PC - Word, Excel, Outlook, pipemodeling na úrovni MKP výhodou
  • aktivní řidič skupiny B
  • dobrý zdravotní stav

Náplň práce

  • Zajištění rozvoje a servisu technologických zařízení společnosti (potrubní a produktovodní systém, čerpadla, uzavírací armatury, pojistné ventily, regulační armatury PN16-PN63)
  • Identifikace investičních opatření a zpracování/zajištění případových studií
  • Provádění technické podpory interních uživatelů
  • Řízení/dohled realizací investičních akcí a akcí v rámci oprav a údržby
  • Předkládání inovačních námětů v odvětví přepravy a skladování ropných produktů
  • Kontrola a účast na zkouškách, přejímkách, kontrolách a inspekcích technologických zařízení
  • Provádění odborné kontroly projektové dokumentace od externích subjektů
  • Zpracování podkladů pro výběrová řízení
  • Spolupráce na tvorbě interních předpisů, analýze poruch, identifikace rizik, definování požadavků na funkcionalitu IS v oblasti řízení a správy majetku
  • Vytváří a udržuje aktuálnost technologických generelů skladů a produktovodů
  • Spravuje technologické postupy a vytváří tech. Standardy (čerpadla, armatury….)

Nabízíme

  • stabilní zázemí významné české společnosti
  • zajímavou práci na plný úvazek
  • motivační finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody – stravenky, 5 týdnů dovolené, sickdays, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné ceny paliva
  • smlouva na dobu určitou, poté možné prodloužení na dobu neurčitou

Ing.Hana Bartoňová, ČEPRO,a.s., Dělnická 213/12, Praha 7-Holešovice 170 00