Pracovní pozice

Specialista IT

Místo výkonu práce

Praha

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • 2 roky praxe v Oracle včetně funkčních indexů, analytických funkcí, tabulkových funkcí, autonomních transakcí, flashback query, apod.
  • znalost SQL a PL/SQL
  • pokročilá znalost Unix/Linux
  • znalost MSSQL a Windows server
  • znalost AJ pro práci s technickou dokumentací

Náplň práce

  • Správa Oracle DB (Oracle 9i, 10g/11g/12c/18c, Oracle Enterprise Manager, Recovery manager)

  • Monitoring chodu DB

  • Optimalizace výkonu DB

  • Identifikace a analýza možných problémů

  • Spolupráce na řešení incidentů

  • Spolupráce na rozvoji a vývoji IS

Nabízíme

  • práci v mladém a přátelském týmu
  • spolupráci na tvorbě strategie v oblasti databází
  • zajímavé rozvojové projekty
  • další vzdělávání v oblasti databází
  • zaměstnanecké výhody – 5 týdnů dovolené, sickdays, stravenky v hodnotě 120 Kč, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné ceny paliva a mnohé další
  • pracovní poměr na dobu určitou, po roce možnost změny pracovní smlouvy na dobu neurčitou

Informace o nástupu:

Nástup možný dle dohody.

Životopisy zasílejte prostřednictvím odpovědního tlačítka na portálech jobs.cz nebo práce.cz.

ČEPRO a.s., Dělnická 213/12, Praha 7 - Holešovice, 170 00