Pracovní pozice

Specialista nákupu a logistiky

Místo výkonu práce

Praha

Požadavky

  • SŠ vzdělání (logistické / ekonomické obory)
  • předchozí zkušenost v oblasti logistiky železničních a automobilových cisteren vítána
  • pokročilá znalost práce s PC (zejména MS Excel)
  • znalost SAP výhodou, ne podmínkou
  • AJ komunikativně slovem i písmem
  • samostatnost v řešení úkolů, proaktivní přístup a schopnost pružně reagovat na změny
  • pečlivost, důslednost, smysl pro detail
  • odolnost vůči stresu, ochota učit se nové věci

Náplň práce

  • zajišťuje komplexní logistiku železničních a automobilových dodávek pro zákazníky
  • připravuje poptávky železniční dopravy
  • zadává avíza a objednávky do systému SAP
  • zajišťuje komplexní agendu aditiv (nákup, služby pro třetí strany)
  • schvaluje věcnou správnost faktur
  • komunikuje s dopravci a dodavateli (telefonicky, e-mailem)

Nabízíme

  • stabilní zázemí významné české společnosti
  • zajímavou práci na plný úvazek
  • motivační finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody – 5 týdnů dovolené, sickdays, stravenky v hodnotě 120 Kč, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné ceny paliva a mnohé další
  • pracovní poměr na dobu určitou, po roce možnost změny pracovní smlouvy na dobu neurčitou

Informace o nástupu:

Nástup možný dle dohody.

Životopisy zasílejte, prosím, prostřednictvím odpovědního tlačítka na portálech jobs.cz nebo práce.cz.

ČEPRO a.s., Dělnická 213/12, Praha 7 - Holešovice, 170 00