Pracovní příležitosti manažerské

Pracovní pozice

Vedoucí oddělení IT infrastruktury

Místo výkonu práce

Praha

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • alespoň 2 roky praxe na vedoucí IT pozici
  • zkušenost se zadáváním veřejných zakázek výhodou
  • zkušenost s vedením alespoň 4 členného týmu výhodou
  • znalost v oblasti problematiky serverů, datových center a počítačových sítí
  • praktické zkušenosti s administrací služeb v serverovém prostředí
  • znalost OS z MS Windows/Linux na administrátorské úrovni
  • znalost AJ pro práci s technickou dokumentací

Osobnostní předpoklady:

  • aktivní přístup a samostatnost při řešení úkolů – „tah na branku“
  • pečlivost, zodpovědnost a spolehlivost
  • organizační a řídící schopnosti
  • analytické a koncepční myšlení

Náplň práce

  • příprava a aktualizace strategie v oblasti datových center a IT infrastruktury a zajištění koncepčního a technického rozvoje
  • vedení a realizace rozvojových a provozních projektů
  • zajištění dohledu IT infrastruktury, řešení incidentů a mimořádných událostí
  • zajištění spolehlivého a bezvýpadkového chodu centrální IT infrastruktury (včetně aplikačních a databázových serverů, datových úložišť, virtualizační platformy, zálohování apod.) a počítačových sítí (WAN, LAN, WiFi)
  • zajištění chodu hlavního sídla společnosti a podpory uživatelů
  • zajištění efektivního nastavení vnitřních procesů a poskytování součinnosti ostatním útvarům společnosti

Nabízíme

  • práci v mladém a přátelském kolektivu
  • velkou možnost seberealizace
  • zajímavé rozvojové projekty
  • další vzdělávání v oblasti IT
  • stabilní zázemí významné české společnosti
  • zaměstnanecké výhody – 5 týdnů dovolené, sickdays, stravenky v hodnotě 120 Kč, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné ceny paliva a mnohé další
  • pracovní poměr na dobu určitou, po roce možnost změny pracovní smlouvy na dobu neurčitou

Informace k nástupu:

Nástup možný dle dohody.

Životopisy zasílejte, prosím, prostřednictvím odpovědního tlačítka na portálech jobs.cz nebo práce.cz.

ČEPRO a.s., Dělnická 213/12, Praha 7 - Holešovice, 170 00