Pracovní pozice

Absolvent VŠ - sklad Mstětice

ČEPRO, a.s.,sklad Mstětice, Mstětice č.p.3, pošta Zeleneč, 250 91

Požadavky

  • VŠ vzdělání technického směru (vhodné pro procesní inženýrství, automatizace, strojní inženýrství, chemická technologie)
  • technický rozhled a zaměření
  • absolvent – max. do 3 let po ukončení studia
  • řidičský průkaz skupiny B
  • znalost PC
  • AJ pro čtení technické dokumentace
  • schopnost týmové práce
  • pečlivost, spolehlivost, pozitivní a profesionální přístup

Náplň práce

Během absolventské praxe seznámení se a získání znalostí o:

  • fungování skladu pohonný hmot i fungován společnosti jako celku
  • používané technologii a provozu se zaměřením na logistiku pohonných hmot: nádrže, armatury, čerpadla, potrubní rozvody a jejich izometrie, čerpací režimy,

Popis práce:

  • obsluha řídicích systémů technologií skladu a provádění provozních činností na skladě
  • koordinace výdeje a příjmu pohonných hmot
  • plnění úkolů k zajištění provozních potřeb skladu
  • komunikace s ostatními složkami – údržba, laboratoř, doprava, hasiči, ostatní sklady a úseky společnosti
  • administrativní práce související s provozem skladu

Nabízíme

  • kariérní růst
  • zázemí významné stabilní české společnosti
  • zajímavou práci na plný úvazek
  • motivační finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody – stravenky, 5 týdnů dovolené, sickdays, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné ceny paliva, zvýhodněná nabídka u mobilního operátora
  • pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, poté možnost prodloužení

Ing.Hana Bartoňová, Dělnická 213/12, Praha 7-Holešovice