Pracovní pozice

Senior specialista SCADA systémů

Místo výkonu práce

Praha 7, Dělnická 213/12

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • minimální praxe 5 let, zkušenosti s vedením projektů
  • zkušenosti s údržbou a správou řídicích systémů a zařízení
  • znalost nakládání s osobními údaji v návaznosti na GDPR výhodou
  • min. pasivní znalost Aj
  • schopnost řešení komplexních problémů, vyjednávací a organizační schopnosti
  • analytické, koncepční a logické myšlení
  • schopnost komunikace s kolegy i dodavateli
  • schopnost týmové práce
  • profesionální přístup
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalosti z oblasti petrochemie a sítí čerpacích stanic výhodou

Náplň práce

  • vede projekty týkající se změn nebo oprav a údržby SCADA systémů
  • provádí odbornou technickou podporu interních uživatelů a odborný dohled při realizaci investičních akcí a akcí v rámci oprav a údržby
  • definuje strategii a zajišťuje koncepční a technický rozvoj SCADA systémů
  • metodicky řídí a kontroluje údržbu a správu SCADA systémů
  • provádí nezávislou kontrolu kvality výkonu údržby a dodržování vnitřních předpisů při obsluze SCADA systémů a zařízení
  • definuje technické požadavky na pořizované systémy a zařízení a způsob jejich kontroly
  • analyzuje poruchy a systematicky řeší odstranění jejich příčin
  • navrhuje optimální technické podmínky provozního zařízení

Nabízíme

  • stabilní zázemí významné české společnosti
  • zajímavou práci na plný úvazek
  • motivační finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody – 5 týdnů dovolené, sickdays, stravenky v hodnotě 120 Kč, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné ceny paliva
  • pracovní poměr na dobu určitou, po roce možnost změny pracovní smlouvy na dobu neurčitou

ČEPRO, a.s., Dělnická 213/12, Praha 7- Holešovice, 170 00