Pracovní příležitosti dělnické

Pracovní pozice

Hasič

Místo výkonu práce

Střelice, 664 47 Střelice, Brněnská 729/25

Požadavky

  • SŠ / SOU strojní nebo elektro výhodou
  • odborný kurz PO „Nástupní odborný výcvik“ výhodou, další odborné kurzy výhodo
  • praxe v oboru vítáná – člen dobrovolných hasičů
  • zdravotní způsobilost dle nař. Vlády 352/2003/Sb.
  • řidičské oprávnění sk. B.C, T a ADR výhodou
  • základní znalost práce na PC
  • zájem o práci v oboru, flexibilita, spolehlivost
  • jedná se o práci v nepřetržitém provozu

Náplň práce

  • provádění průzkumu, záchranné a likvidační práce v případě vzniku požárů, úniků látek a dalších mimořádných událostí
  • provádění preventivní činnosti v oblasti požární ochrany
  • provádění řízení a obsluhy motorových vozidel v rozsahu svého řidičského oprávnění
  • provádění údržby a oprav výstroje a požární techniky
  • účastnit se pravidelné odborné a fyzické přípravy pro výkon funkce Hasič
  • provádění činností v rámci provozní obsluhy skladu
  • provádění údržby ploch a komunikací související s technologickými zařízeními skladu
  • provádění obsluhy a kontroly technologických a vodohospodářských zařízení skladu
  • provádění stáčení a plnění železničních a automobilových cisteren
  • provádění čištění a vyvážení odlučovačů, lapolů, kanalizací, septiků
  • provádění odběru vzorků

Nabízíme

  • stabilní zázemí významné české společnosti
  • zajímavou práci na plný úvazek
  • zaměstnanecké výhody - stravenky, 5 týdnů dovolené, sickdays, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné ceny paliva, výhodné tarify na volání od T-Mobile, konzultační služba ELA

ČEPRO, a.s., Dělnická 12/213, 170 04 Praha 7