Pracovní pozice

Specialista provozu skladů pohonných hmot

Místo výkonu práce

působnost v regionu ČR, místo výkonu práce dohodou

Požadavky

  • VŠ, SŠ vzdělání technického směru (výhodou procesní, chemické, strojní inženýrství)
  • praxe z oblasti chemie/petrochemie/plynárenství
  • praxe v oblasti procesního řízení
  • schopnost samostatné analýzy
  • řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič - časté služební cesty po celé ČR)
  • dobrá aktivní znalost PC (MS Office, výhodou znalost SAP……)
  • AJ středně pokročilý min. B1
  • odpovědnost, spolehlivost, samostatnost, organizační a komunikační dovednosti, flexibilita

Náplň práce

  • Metodické řízení a kontroly pracovních činností, postupů a procesů na skladech pohonných hmot
  • Navrhování změn a sjednocování technologických a pracovních postupů, organizace, řízení a vybavenosti na skladech
  • Řízení procesních projektů
  • Podpora vedoucímu odboru provozu s řízením 15-ti skladů pohonných hmot po celé ČR

Nabízíme

  • stabilní zázemí významné české společnosti
  • zajímavou práci s dlouhodobou perspektivou
  • služební automobil i k osobnímu užívání, služební mobilní tel. + notebook dle předepsaného standardu
  • zaměstnanecké výhody – stravenky, 5 týdnů dovolené, sickdays, systém cafeteria, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné ceny paliva, zvýhodněná nabídka u mobilního operátora, firemní akce, vzdělávání

ČEPRO, a.s., Dělnická 213/12, Praha 7-Holešovice, 170 00