Pracovní příležitosti dělnické

Pracovní pozice

Hasič

Místo výkonu práce

Bělčice, 387 43 Bělčice 297

Požadavky

  • SŠ/SOU strojní nebo elektro zaměření
  • dobrý zdravotní stav (Nařízení vlády č. 352/2003 Sb.)
  • nástupní odborný výcvik (NOV) výhodou
  • další odborné kurzy velkou výhodou, praxe v oboru vítána
  • znalost práce na PC
  • samostatnost, flexibilita, spolehlivost
  • zájem o práci v oboru
  • ŘP „C“
  • jedná se o práci v nepřetržitém provozu

Náplň práce

  • provádění průzkumu, záchranných a likvidačních prací v případě vzniku požárů, úniků látek a dalších mimořádných událostí
  • provádění preventivní činnosti v oblasti požární ochrany
  • provádění řízení a obsluhy motorových vozidel v rozsahu svého řidičského oprávnění
  • provádění údržby a oprav výstroje a požární techniky
  • účastnit se pravidelné odborné a fyzické přípravy pro výkon funkce Hasič
  • provádění činností v rámci provozní obsluhy skladu
  • provádění údržby ploch a komunikací související s technologickými zařízeními skladu
  • provádění čištění a vyvážení odlučovačů, lapolů, kanalizací, septiků
  • provádění odběru vzorků
  • zajištění role operátora skladu (provádí obsluhu a kontrolu technologických zařízení skladu prostřednictvím řídících, dispečerských a bezpečnostních systémů a SW aplikací)
  • provádění příjmu a výdeje zboží, stáčení, plnění a vážení cisteren

Nabízíme

  • stabilní zázemí významného českého zaměstnavatele
  • zajímavou a odpovědnou práci v profesionálním kolektivu na plný úvazek s dlouhodobou perspektivou
  • možnost dalšího profesního růstu
  • nadstandardní zaměstnanecké výhody – stravenky, 5 týdnů dovolené, sickdays, volnočasové poukázky, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné ceny paliva, konzultační služba ELA a další

ČEPRO, a. s., Dělnická 213/12, Praha 7