Pracovní příležitosti dělnické

Pracovní pozice

Provozní obsluha/Posunovač

Místo výkonu práce

Loukov, Loukov 166, 768 75

Požadavky

  • SOU – technický obor (strojní nebo elektro zaměření)
  • pečlivý a zodpovědný přístup
  • spolehlivost a samostatnost
  • drážní zkoušky – posunovač (výhodou)
  • dobrý zdravotní stav
  • ŘP skupiny B

Náplň práce

  • provádění technické prohlídky a přejímky vozů při přijmu a odevzdání, plombování vozů
  • provádění posunu na vlečce a železniční stanici
  • manipulace s železničními vozy podle provozního řádu
  • vážení železničních vozů na železniční váze
  • manipulace s ŽC pro třetí strany určené zaměstnavatelem
  • zajištění kontroly železničních vozů dle Řádu pro mezinárodní železniční přepravu nebezpečných věcí (RID)
  • běžná údržba a opravy kolejiště, prohlídky kolejiště
  • plnění úkolů k zajištění provozních potřeb skladu
  • obsluha a kontrola technologických a vodohospodářských zařízení skladu
  • preventivní, plánovaná a korektivní údržba stavebních objektů a zařízení skladu
  • údržba a úklid ploch souvisejících s technologickými zařízení skladu
  • čištění, vyvážení odlučovačů, lapolů, kanalizací, septiků
  • plnění a stáčení železničních a automobilových cisteren, manipulace s aditivy
  • odběr vzorků
  • komunikace s ostatními složkami skladu – údržba, laboratoř, doprava, hasiči …

Nabízíme

  • stabilní zázemí významného českého zaměstnavatele
  • zajímavou a odpovědnou práci v profesionálním kolektivu na plný úvazek s dlouhodobou perspektivou
  • nadstandardní zaměstnanecké výhody – stravenky, 5 týdnů dovolené, sickdays, volnočasové poukázky, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné ceny paliva, konzultační služba ELA a další
  • pracovní doba po-pá 06:00 - 14:00 hod.

Dělnická 213/12, Praha 7