Pracovní pozice

Absolvent SŠ-Mstětice

ČEPRO, a.s.,sklad Mstětice, Mstětice č.p.3, pošta Zeleneč, 250 91

Požadavky

  • SŠ (technické vzdělání), absolvent - max. do 3 let po ukončení studia
  • všeobecný přehled
  • samostatné, spolehlivé a odpovědné chování
  • pečlivý a zodpovědný přístup
  • trestní bezúhonnost
  • komunikativní
  • dobrý zdravotní stav
  • uživatelská znalost práce s PC
  • řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce

Během absolventské praxe seznámení se a získání znalostí o:

  • seznámení se s chodem velkoskladu PHM, technologií a činností jednotlivých oddělení (důraz na provoz)
  • plnění úkolů v rámci zajištění provozních potřeb skladu
  • kontrolní činnosti provozních objektů, v rámci BOZP, PO, PZH
  • podle potřeb skladu obsluha řídícího systému technologie dle manuálu a provozních předpisů
  • řízení výdeje a příjmu zboží do bloků PHL, úložiště kontejnerů, čerpání produkt dle příkazů vedoucího skladu a dispečera
  • zpracování podkladů do skladového příkazu vedoucího skladu, příjem hovorů, vyplňování provozní dokumentace
  • funkční zkoušky, preventivní kontroly a běžná drobná údržba technologického zařízení skladu a pomocných provozů
  • administrativní a asistentské práce ve spolupráci s vedoucím operátorem skladu, bezpečnostním technikem společnosti v oblasti BOZP, PO, PZH

Nabízíme

  • stabilní zázemí významné české společnosti
  • zajímavou práci na plný úvazek
  • motivační finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody – stravenky, 5 týdnů dovolené, sickdays, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné ceny paliva, zvýhodněná nabídka u mobilního operátora
  • po ukončení absolventské praxe možnost setrvání ve společnosti na pozici vedoucího oddělení logistiky s navýšením základní i variabilní složky mzdy
  • pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, poté možnost prodloužení

Ing.Hana Přibilová, ČEPRO,a.s., Dělnická 213/12, Praha 7