Pracovní pozice

IT specialista

Místo výkonu práce

ČEPRO,a.s., Dělnická 213/12, Praha 7-Holešovice,170 00

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Praxi v oboru IT min. 3 roky
  • znalost DB základní administrace, základy SQL, znalost DB Oracle výhodou
  • řidičský průkaz skupiny B
  • pasivní znalost anglického jazyka
  • analytické a logické myšlení, schopnost týmové spolupráce, pečlivost, dochvilnost, ochotu pracovat i mimo standartní pracovní dobu, profesionální přístup

Náplň práce

  • Správa firemních aplikací a SW (aktualizace, rozvoj, údržba)
  • Koordinace externích dodavatelských firem a vývojových pracovníků aplikací
  • Testování nových verzí SW
  • Připomínkování smluv na dodávky SW
  • Vedení přidělených projektů
  • Analytické činnosti při implementaci a údržbě SW
  • Školení a podpora koncových uživatelů
  • IT administrativa

Nabízíme

  • stabilní zázemí významné české společnosti
  • zajímavou práci na plný úvazek
  • motivační finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody – stravenky, 5 týdnů dovolené, sickdays, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné ceny paliva
  • smlouva na dobu určitou, poté možné prodloužení na dobu neurčitou

Ing.Hana Bartoňová, Dělnická 213/12, Praha 7-Holešovice,170 00