Pracovní pozice

Skladová/-ý účetní - sklad Čepro, a.s. Hněvice

Místo výkonu práce

Hněvice

Požadavky

  • SŠ vzdělání ekonomického směru
  • znalost skladového hospodářství
  • znalost práce s PC (MS Office, SAP výhodou)
  • pečlivý a zodpovědný přístup
  • samostatnost a komunikativnost

Náplň práce

  • zaúčtovává příjmy a výdeje obchodního zboží do SAP
  • provádí pravidelnou inventarizaci stavu obchodního zboží a zboží SHR (státních hmotných rezerv)
  • provádí meziskladové přesuny zboží mezi středisky v SAP
  • ukončuje SAD doklady
  • zahajuje a ukončuje EAD dokladu v systému EMCS
  • kompletuje doklady spojené s výdejem a příjmem zboží
  • provádí archivaci dle směrnic
  • eviduje veškeré denní pohyby zásob zboží
  • zpracovává denní a měsíční přehledy výdejů zboží bio složek a aditiv, přehledy o fyzickém stavu zboží v SAP
  • zpracovává měsíční inventury
  • připravuje podklady pro roční a mimořádné inventury v daňovém skladu
  • zpracovává karty SHR
  • zpracovává doklady pro CU
  • provádí zaúčtování a evidenci stavu zásob v produktovodu

Nabízíme

  • stabilní zázemí významné české společnosti
  • zajímavou práci na plný úvazek
  • motivační finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody – 5 týdnů dovolené, sickdays, stravenky v hodnotě 120 Kč, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné ceny paliva a mnohé další
  • pracovní poměr na dobu určitou, po roce možnost změny pracovní smlouvy na dobu neurčitou

Informace o nástupu:

Nástup možný dle dohody.

Životopisy zasílejte prostřednictvím odpovědního tlačítka na portálech jobs.cz nebo práce.cz.

ČEPRO, a.s., Dělnická 213/12, Praha 7-Holešovice, 170 00