Pracovní pozice

Absolvent SŠ

Místo výkonu práce

Loukov, Loukov 166, 768 75

Požadavky

  • SŠ vzdělání v technickém oboru (strojní, ideálně elektro), absolvent - max. do 3 let po ukončení studia
  • spolehlivé a odpovědné chování s aktivním přístupem a zájmem učit se nové věci
  • dobrý zdravotní stav
  • uživatelská znalost práce s PC
  • řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce

  • poznání fungování významné české společnosti
  • seznámení se s celým provozem skladu, nastavenými procesy a technologiemi
  • zapojení se do technických, manuálních a administrativních činností např:
    • obsluha skladovacích bloků - dělnická manuální práce
    • práce k zajištění nepřetržitého provozu skladu, údržba
    • nastavování potrubních tras
    • odběr vzorků z nádrží a železničních cisteren
    • stáčení železničních cisteren
  • práce v nepřetržitém provozu

Nabízíme

  • stabilní zázemí významné české společnosti a zajímavou práci na plný úvazek
  • motivační finanční ohodnocení a širokou škálu benefitů – stravenky, 5 týdnů dovolené, sickdays, volnočasové poukázky, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné ceny paliva, zvýhodněná nabídka u mobilního operátora, konzultační služba ELA
  • příležitost uplatnění teoretických znalostí ze školy v praxi, získání praktických zkušeností a rozšíření znalostí
  • po ukončení absolventského programu možnost setrvání ve společnosti na pracovní pozici v provozu
  • pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, poté možnost prodloužení
  • nástup možný dle dohody

Nikola Plicková, Čepro,a.s., Dělnická 213/12, Praha 7-Holešovice, 170 00