Pracovní příležitosti dělnické

Pracovní pozice

Řidič cisternového vozu-střídač

Místo výkonu práce

ČEPRO,a.s., sklad Cerekvice/ celá ČR

Požadavky

  • vyučen nebo minimálně 5 let praxe MKD
  • minimálně 2 roky doložené praxe na vozidlech o celkové hmotnosti 40 tun a vyšší
  • věk minimálně 21 let
  • bezúhonnost doložená výpisem z trestního rejstříku
  • další doklady pro doložení bezúhonnosti a spolehlivosti na vyžádání
  • řidičský průkaz skupin C, E
  • předložení výpisu z karty řidiče
  • psychologické vyšetření
  • lékařská prohlídka
  • osvědčení profesní způsobilosti (MKD)
  • platné školení ADR pro přepravy látek třídy 3 v cisternách
  • karta do digitálního tachografu
  • doložená praxe na cisternových soupravách a při přepravě PHL výhodou
  • poskytnutí pracovních referencí od předchozích zaměstnavatelů
  • možnost použití vlastního vozidla pro služební cesty na střídání řidičů na odloučených skladech podmínkou

Náplň práce

  • řízení a obsluha cisternové soupravy při přepravách ADR (tuzemsko)
  • přeprava pohonných hmot, zásobování ČS a velkoobchodu podle pokynů dispečinku
  • další činnosti dle pokynů nadřízených

Nabízíme

  • stabilní zázemí významné české společnosti
  • zajímavou práci na plný úvazek
  • motivační finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody – stravenky, 5 týdnů dovolené, sickdays, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné ceny paliva
  • pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, poté možnost prodloužení

Ing.Hana Bartoňová, ČEPRO,a.s., Dělnická 213/12, Praha 7-Holešovice 170 00