Pracovní pozice

Trainee program pro VŠ - sklad Mstětice

ČEPRO, a.s.,sklad Mstětice, Mstětice č.p.3, pošta Zeleneč, 250 91

Požadavky

  • technický rozhled a zaměření
  • VŠ vzdělání technického směru (vhodné pro procesní inženýrství, automatizace, strojní inženýrství, chemické technologie)
  • znalost práce na PC
  • řidičský průkaz
  • základní AJ pro čtení technické dokumentace
  • pečlivost, spolehlivost, zodpovědný přístup, schopnost týmové práce, komunikační a organizační dovednosti
  • ochotu učit se novým věcem a zájem o sebevzdělávání

Náplň práce

  • poznáte fungování významné české společnosti a skladu pohonných hmot Mstětice
  • seznámíte se s používanou technologií a provozem skladu (nádrže, armatury, čerpadla, potrubní rozvody a jejich izometrie, čerpací režimy)
  • budete mít příležitost uplatnit teoretické znalosti ze školy v praxi , získáte praktické zkušenosti a rozšíříte své znalosti – řešení skutečných problémů a realizace úkolů
  • po ročním úspěšném absolvování Trainee programu budete mít možnost postupu na vedoucí pozice
  • v rámci plnění úkolů budete zajišťovat převážně tyto činností: obsluhu řídicích systémů technologií skladu, koordinaci výdeje a příjmu pohonných hmot

Nabízíme

  • kariérní růst
  • zázemí významné stabilní české společnosti
  • zajímavou a odpovědnou práci v profesionálním kolektivu na plný úvazek s dlouhodobou perspektivou na vedoucích pozicíc
  • zaměstnanecké výhody – stravenky, 5 týdnů dovolené, sickdays, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné ceny paliva, zvýhodněná nabídka u mobilního operátora
  • pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, poté možnost prodloužení

Nikola Plicková, Dělnická 213/12, Praha 7-Holešovice