Pracovní příležitosti dělnické

Pracovní pozice

Údržbář strojní - sklad Třemošná

ČEPRO, a.s., sklad Třemošná, K zastávce č.p.1057, pošta Třemošná 330 11

Požadavky

  • SOU v strojním oboru – odborná praxe vítána
  • řidičský průkaz skupiny B
  • svářečský průkaz – výhodou
  • trestní bezúhonnost
  • základní znalost práce na PC (MS Office – Word, Excel)
  • technické myšlení

Náplň práce

  • kontrola a údržba provozních zařízení skladu pohonných hmot
  • menší opravy v budovách a v areálu podniku (např. vybavení budov, sanita, topení, oplocení)
  • kontroly plynových kotelen, kompresorů, tlakových nádob, pojistných ventilů, čerpadel, stáčecích hadic, uzavíracích a regulačních armatur
  • opravy a přetěsňování armatur, potrubních spojů
  • demontáže a montáže zařízení (čerpadla, armatury, potrubí, měřidla, víka nádrží, …)
  • občasné práce se strojním vybavením dílny (soustruh, vrtačka, frézka, ohýbačka, nůžky, svářečka)
  • služební cesty na nákup drobného materiálu a náhradních dílů pro opravy
  • spolupráce s pozvanými externími firmami na odstraňování poruch
  • pravidelná profesní školení
  • denní vyplňování výkazu práce na PC (excel, word)
  • odpovědnost za svěřený majetek

Nabízíme

  • stabilní zázemí významné české společnosti
  • zajímavou práci v perspektivním pracovním kolektivu
  • jednosměnná pracovní doba (6-14h)
  • zaměstnanecké výhody – stravenky, 5 týdnů dovolené, sickdays, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné ceny paliva a tarify u mobilního operátora
  • pracovní poměr na dobu určitou, poté možnost prodloužení na dobu neurčitou

Ing.Hana Bartoňová, ČEPRO,a.s., Dělnická 213/12, Praha 7-Holešovice 170 00