Pracovní pozice

Velitel JPO - sklad Mstětice

Místo výkonu práce

Mstětice

Požadavky

  • vzdělání ÚSO nebo ÚSV
  • schopnost řízení jednotky požární ochrany podniku, odborná způsobilost – kurz taktické řízení (TŘ), takticko strategické řízení (TSŘ) – je výhodou
  • odborná způsobilost dle § 11 ZPO – je výhodou
  • odborná způsobilost v prevenci rizik dle zákona 309/206 Sb. – je výhodou
  • řidičský průkaz sk. B – výhodou „C+E“ a profesní průkaz
  • praxe v oboru - požární ochrana – je výhodou
  • znalost práce na PC, dobré zvládání administrativních úkonů
  • flexibilita, schopnost týmové spolupráce, samostatnost
  • dobrý zdravotní stav (Nařízení vlády č. 352/2003 Sb.)
  • trestní bezúhonnost

Náplň práce

  • řízení jednotky požární ochrany podniku a řízení provozu skladu
  • zajištění akceschopnosti jednotky požární ochrany podniku v organizačním a operačním řízení
  • obsluha požární techniky, prostředků požární ochrany a požárně bezpečnostních zařízení
  • vedení dokumentace o provozu skladu, dokumentace požární ochrany a bezpečnosti práce

Nabízíme

  • zajímavou práci na plný úvazek
  • motivační finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody – stravenky, 5 týdnů dovolené, sickdays, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné ceny paliva
  • možnost dalšího profesního rozvoje

Nikola Plicková, ČEPRO,a.s., Dělnická 213/12, Praha 7-Holešovice 170 00