Pracovní příležitosti dělnické

Pracovní pozice

Provozní obsluha

Místo výkonu práce

Mstětice, 250 91 Zeleneč

Požadavky

  • SOU – technický obor (strojní nebo elektro zaměření)
  • pečlivý a zodpovědný přístup
  • spolehlivost a samostatnost
  • dobrý zdravotní stav
  • ŘP skupiny B

Náplň práce

  • plnění úkolů k zajištění provozních potřeb skladu
  • obsluha a kontrola technologických zařízení skladu
  • preventivní, plánovaná a korektivní údržba stavebních objektů a zařízení skladu
  • údržba a úklid ploch souvisejících s technologickými zařízení skladu
  • plnění a stáčení železničních a automobilových cisteren, manipulace s aditivy
  • obsluha a kontrola vodohospodářských zařízení skladu
  • odpovědnost za chod a provoz technologie čistírny odpadních vod
  • čištění a vyvážení odlučovačů, lapolů, kanalizací, septiků
  • odběr vzorků
  • komunikace s ostatními složkami skladu – údržba, laboratoř, doprava, hasiči …
  • po získání potřebné kvalifikace zajištění role posunovače (provádění technické prohlídky, přejímky vozů při přijmu a odevzdání, plombování vozů, provádění posunu na vlečce a železniční stanici, provádění vážení železničních vozů, zajištění běžné údržby a oprav kolejiště atd…)

Nabízíme

  • stabilní zázemí významného českého zaměstnavatele
  • zajímavou a odpovědnou práci v profesionálním kolektivu na plný úvazek s dlouhodobou perspektivou
  • nadstandardní zaměstnanecké výhody – stravenky, 5 týdnů dovolené, sickdays, volnočasové poukázky, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné ceny paliva, konzultační služba ELA a další
  • pracovní dobu po-pá 6-14 hod.

Dělnická 213/12, 170 00 Praha 7-Holešovice