Pracovní pozice

Specialista karetního prodeje

Místo výkonu práce

ČEPRO,a.s., Dělnická 213/12, Praha 7-Holešovice, 170 00

Požadavky

  • SŠ vzdělání (ekonomický směr výhodou)
  • předchozí zkušenost v oblasti karetního prodeje vítána
  • znalost práce s PC (zejména MS Excel)
  • výborné komunikační dovednosti
  • spolehlivost, pracovní nasazení a odpovědný přístup
  • odolnost vůči stresu, ochota učit se nové věci

Náplň práce

  • zajištění procesu výroby a distribuce karet a poukázek EuroOil
  • založení a kontrola klienta v databázi společnosti, vč. kontroly úplnosti databáze
  • podílení se na akvizici zákazníků karet a poukázek EuroOil
  • zabezpečení fakturace karet a poukázek EuroOil a karet cizích vydavatelů
  • hlídání schválených kreditních limitů zákazníků
  • kontrola finančního toku karet a poukázek
  • kontrola platební morálky zákazníků
  • zabezpečení komunikace s bankami a čerpacími stanicemi
  • přijímání reklamací od zákazníků
  • řešení pohledávek a ukončování smluvních vztahů s držiteli karet a poukázek
  • nastavování jednotlivých parametrů karet a poukázek EuroOil a karet cizích vydavatelů
  • zpracování statistických údajů, přehledů a grafů
  • zabezpečení telefonní linky karty Euro Oil

Nabízíme

  • stabilní zázemí významné české společnosti
  • zajímavou práci na plný úvazek
  • motivační finanční ohodnocení
  • zaměstnanecké výhody – stravenky, 5 týdnů dovolené, sickdays, příspěvek na penzijní připojištění, zvýhodněné ceny paliva
  • zaměstnání na 2-3 MĚSÍCE NA DOHODU O PROVEDENÍ PRÁCE, POTÉ PŘEVOD NA HPP!!

Ing.Hana Bartoňová, ČEPRO,a.s., Dělnická 213/12, Praha 7-Holešovice 170 00