Cookies
Čepro a.s. potřebuje Váš souhlas k využití jednotlivých dat, aby Vám mimo jiné mohli ukazovat informace týkající se Vašich zájmů. Souhlas udělíte kliknutím na tlačítko "OK".
Nastavení OK
Souhlas můžete odmítnout zde.
GDPR

Ochrana osobních údajů

Při zpracování osobních údajů respektujeme a ctíme nejvyšší standardy ochrany osobních údajů, přičemž dodržuje zejména následující zásady:

  • osobní údaje zpracováváme korektně, zákonným a transparentním způsobem;
  • shromažďování osobních údajů probíhá výhradně pro určité, výslovně vyjádřené a legitimní účely a nezpracováváme je dále způsobem, který je s těmito účely neslučitelný;
  • rozsah zpracovávaných osobních údajů je přiměřený, relevantní a omezený pro naplnění stanovených účelů;
  • jsou přijata veškerá rozumná opatření, abychom zpracovávali výhradně přesně a aktualizované osobní údaje a aby osobní údaje, které jsou nepřesné, byly bezodkladně vymazány nebo opraveny;
  • osobní údaje uchováváme po dobu, která je nezbytná pro účely, pro které jsou zpracovávány;
  • zpracování osobních údajů probíhá pouze způsobem, který zajišťuje náležité zabezpečení osobních údajů, včetně jejich ochrany pomocí vhodných technických nebo organizačních opatření před neoprávněným či protiprávním zpracováním a před náhodnou ztrátou, zničením nebo poškozením.

1. INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ KAMEROVÝM SYSTÉMEM

Záleží nám na tom, aby se naši zaměstnanci, zákazníci i dodavatelé cítili v objektech společnosti ČEPRO, a.s. a síti čerpacích stanic EuroOil bezpečně. V areálech skladů pohonných hmot, v síti čerpacích stanic EuroOil a v centrále společnosti proto za účelem zajištění ochrany majetku, prevence závažných havárií a bezpečnosti osob pořizujeme kamerové záznamy. Podrobnější informace o zpracování osobních údajů kamerovým systémem můžete nalézt v níže přiložených dokumentech.

   

2. INFORMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ ZÁKAZNÍKŮ A PARTNERŮ SÍTĚ ČS EO
Jste zákazníkem naší společnosti nebo partnerem sítě čerpacích stanic EuroOil a zajímá Vás, jakým způsobem je nakládáno s Vašimi osobními údaji? Potřebné informace naleznete v tomto dokumentu.
Užíváte-li naši mobilní aplikaci EuroOil, informace o rozsahu a způsobu zpracování osobních údajů najdete v tomto dokumentu.


3. INFROMACE O ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ DODAVATELŮ
Jste dodavatelem naší společnosti a zajímá Vás, jakým způsobem je nakládáno s Vašimi osobními údaji? Potřebné informace naleznete v tomto dokumentu.


4. MÁTE OTÁZKY OHLEDNĚ ZPRACOVÁNÍ OSOBNÍCH ÚDAJŮ?

V případě jakýchkoliv dotazů ohledně zpracování Vašich osobních údajů se můžete na naši společnost obracet prostřednictvím níže uvedeného formuláře, případně emailem na ceproas@ceproas.cz nebo písemně na adresu sídla naší společnosti Dělnická 213/12, Holešovice, 170 00 Praha 7.

Napište nám